Masz pytania?

Dowiedz się więcej

Zapisanie się na kurs

Kursy przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz kurs, który Cię interesuje oraz opłacisz jego pierwszą ratę.
Nie, jednak przy zapisywaniu się potrzebna jest zgoda Twojego opiekuna prawnego na Twoje uczestnictwo w Kursie.
Po opłaceniu 1 raty będziemy się z Tobą kontaktować, aby ustalić termin pierwszych zajęć. Stąd bardzo ważne jest, aby podał swoje poprawne dane osobowe. Zapraszamy Cię także do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (BOK) Szkoły w godzinach od 10:00-20:00 od poniedziałku do piątku.

Sprawy techniczne

Każdy komputer powinien być wyposażony minimalnie w stały dostęp do Internetu, przeglądarkę internetową Chrome lub Firefox, głośniki lub słuchawki i nośnik do czytania danych w PFD, doc., plików multimedialnych. Warto założyć sobie adres internetowy w domenie gmail.com.
Oczywiście, jednak ze względu na wygodę, rekomendujemy zajęcia przez komputer stacjonarny lub laptop.
Skontaktuj się z BOK pod numerem 601 215 985. Postaramy się pomóc.
Przed pierwszymi zajęciami skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby pokazać Ci platformę. Takie mini szkolenie trwa około 30 minut. Ewentualnie prześlemy Ci instrukcję na Twój kontaktowy adres email.

Zajęcia online

Zajęcia prowadzone są na specjalnej platformie do uczenia online. Na niej masz założone swoje konto z dostępem na login i hasło, które wysyłamy do Ciebie po opłaceniu pierwszej raty. W trakcie zajęć widzisz się i słyszysz z Lektorem online, a Twój materiał prezentowany jest na wirtualnej tablicy. Zajęcia mogą być także nagrywane.
Tak, wystarczy poinformować Lektora w jaki sposób chcesz, aby materiał był Ci udostępniany.

Moje bezpieczeństwo w sieci

Tak. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy RODO i wymagania GIODO tak, aby Twoje dane były zabezpieczone, nie były nikomu nieupoważnionemu udostępniane lub komukolwiek odsprzedawane.
Wszystkie te dane potrzebne nam są do tego, aby dokonać wszelkich formalności dotyczących bezpieczeństwa Kursantów, potwierdzenia płatności oraz fakturowania. Upewniamy się również w ten sposób, że osoby zapisujące się do szkoły są w odpowiednim wieku. Spełniamy wszystkie wymagania GIODO, tak więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych.
Nie, znajduje się ono tylko na Twoim i Twojego Lektora koncie tak długo aż jesteś naszym Kursantem. Po przerwaniu nauki, Twoje konto jest kasowane i tym samym także wszystkie nagrania z lekcji.

Sprawy organizacyjne

Oczywiście. W naszej szkole zajęcia odbywają się w systemie Elastycznym. W trakcie trwania kursu masz możliwość przełożenia terminu zajęć 2 razy w semestrze, po uprzednim poinformowaniu o tym Szkoły lub swojego Lektora. Dodatkowo, możesz umawiać się z Lektorem z zajęć na zajęcia.
Nic nie szkodzi. Zajęcia przejdą na następny miesiąc lub ewentualnie na koniec kursu.
Tak, jednak prosimy o poinformowanie o tym fakcie BOK. Zawieszenie nie może jednak trwać dłużej niż 1 miesiąc.
Oczywiście, raz na semestr.
Nie jest to konieczne, gdyż Lektorzy posiadają własne zasoby dydaktyczne.
Każdy Lektor indywidualnie dobiera podręcznik do potrzeb grupy lub indywidualnego Kursanta.
Oczywiście, jeśli podejdziesz do egzaminu końcowego.
Tak, z czego w pierwszym miesiącu nie obowiązuje okres wypowiedzenia.
Jeden miesiąc, z czego liczony jest od drugiego miesiąca nauki.

Płatności

Pierwsza płatność zawsze dokonywana jest przez bramkę płatności na naszej stronie internetowej. Kolejne płatności odbywają się za pomocą zlecenia stałego lub przelewem tradycyjnym.
Ponieważ kurs płacony jest w równych ratach. Przy pierwszej płatności określasz ile chcesz zajęć w miesiącu. Jeśli nie zrealizujesz ilości zajęć z pakietu, zajęcia, które się nie odbyły zostaną przeniesione na następny miesiąc lub ewentualnie na koniec kursu. Tym samym nie odliczymy zajęć w następnej w fakturze.
Zawsze mamy przygotowaną ofertę rabatową. Po więcej szczegółów najlepiej jest kontaktować się z BOK Szkoły.

Inne

Tak. Uczymy osoby w bardzo różnym wieku. Platforma, na której odbywają się zajęcia jest bardzo prosta w obsłudze. Dodatkowo przed pierwszymi zajęciami pokazujemy funkcjonowanie platformy.
Oczywiście. Poziom zajęć zostanie dobrany do Kursanta zgodnie z jego wiekiem i predyspozycjami językowymi. Prosimy jednak, aby w trakcie kilku pierwszych zajęć być do dyspozycji dziecka w razie pytań związanych z obsługą techniczną platformy.
Nasza Szkoła nie prowadzi zajęć w dniach ustawowo wolnych od pracy obowiązującym na terenie Polski.

Nie znalazłeś odpowiedzi?