AgnieszkaGłód200

Agnieszka Głód

j.niemiecki

Jestem absolwentka germanistyki na UJ – na studiach magisterskich mogłam skoncentrować się na obszarach językoznawstwa. Do dzisiaj jest to dla mnie bardzo ciekawy temat, który z chęcią mam nadzieję pogłębiać. Fascynuje mnie głównie pragmalingwistyka.

Języka niemieckiego uczę już ok 10 lat (nauczanie rozpoczęłam już w okresie studiów). Sama również interesuję się uczeniem nowych języków obcych.

Do tej pory uczyłam Dzieci, Młodzież a także Osoby Dorosłe, które chciały uczyć się tego języka, ponieważ potrzebowały języka niemieckiego do pracy lub po to, aby móc wyjechać za granicę. Posiadam mnóstwo swoich materiałów, a także wiele pomysłów, aby nauka języka niemieckiego była ciekawa. Bardzo zależy mi na skuteczności i motywują mnie osiągane rezultaty. Do każdej lekcji przygotowuję się indywidualnie (odpowiednio do poziomu i potrzeb moich Uczniów).

Część moich studiów odbyłam w Niemczech, a dokładnie w Regensburgu, gdzie miałam okazję studiować jeden semestr germanistyki.

Doświadczenie, które zdobyłam do tej pory bardzo cenię, czerpię z niego i chcę go nadal rozwijać.

 

Inni lektorzy

function disableSelection(target){ if (typeof target.onselectstart!="undefined") //IE route target.onselectstart=function(){return false} else if (typeof target.style.MozUserSelect!="undefined") //Firefox route target.style.MozUserSelect="none" else //All other route (ie: Opera) target.onmousedown=function(){return false} target.style.cursor = "default" } disableSelection(document.body)