p.justyna200

Justyna Trzeciak-Gorzelanna

j.niemiecki

Cześć! Mam na imię Justyna i cieszę się, że tutaj jesteś. Od wielu lat uczę online młodzież oraz osoby dorosłe, a moje wieloletnie doświadczenie wykorzystałam do stworzenia e-booka Jak (nie) mówić po niemiecku?” oraz kursu online Jak rozgadać się po niemiecku w 14 dni?”, by pomóc Ci w przezwyciężeniu wstydu przed mówieniem po niemiecku, abyś mogła/mógł swobodniej prowadzić konwersacje w tym języku. Na moich zajęciach uwielbiam inspirować, zaskakiwać oraz korzystać z materiałów autentycznych, dzięki którym poznajemy język w nietuzinkowy sposób, jak również rozwijamy własne kompetencje.

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Kaliszu, a następnie uzyskałam tytuł magistra filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Inni lektorzy

function disableSelection(target){ if (typeof target.onselectstart!="undefined") //IE route target.onselectstart=function(){return false} else if (typeof target.style.MozUserSelect!="undefined") //Firefox route target.style.MozUserSelect="none" else //All other route (ie: Opera) target.onmousedown=function(){return false} target.style.cursor = "default" } disableSelection(document.body)